Nenechte zimu zastavit váš golf!

Přichází ideální čas přesunout vaše hry do našeho golfového indooru na letišti v Příbrami, pravého ráje pro každého golfistu. Už od roku 2010 poskytujeme jedinečné zázemí, kde můžete pokračovat ve hře bez ohledu na počasí.


Pro ty, kteří ještě neměli šanci nás navštívit, připravili jsme něco výjimečného. Náš prostor je navržen přesně pro potřeby golfistů. Obklopí vás panoramatický snímek golfového resortu Karlštejn, speciální zátěžový trávník na podlahách, luxusní kožené sedačky a moderní osvětlení. Vybavení zahrnuje i audio systém, takže si můžete užít oblíbenou hudbu nebo relaxační zvuky přírody při hře.

Ale to nejlepší? Naše dva simulátory Datalink Golf Blaster! Oceněné na světové golfové výstavě v Mnichově jako nejlepší svého druhu, nabízejí neskutečně realistický zážitek díky špičkovému softwaru a grafice. Ať už jste začátečník nebo profík, u nás si přijdete na své.

Představte si možnost hrát na téměř 50 světově proslulých golfových resortech, právě tady na letišti v Příbrami! A k tomu všechno v pohodlí a teple, které vám umožní vychutnat si hru po celou zimu.

Tak na co čekáte? Přijďte zažít golf, jaký jste ještě nehráli, a objevte, proč se naši hráči rádi vrací zpět. Těšíme se na vás v našem golfovém indooru – vašem zimním golfovém útočišti!

Otevírací doba: kdykoliv po předchozí telefonické objednávce na tel. +420 608 919 666

Ceník Indoor Golfu

Permanentka 10 hod.

choose your plan

Amount of space

Bandwidth per month

Permanentka 10 hod.

$10

per month

2 500 Kč

Permanentka na 10 hodin

Jednotlivá hra 1 hod.

$30

per month

300 Kč

Cena za 1 hodinu hry

Driving 1 hod.

$99

per month

100 Kč

Cena je vč. drivingových míčků

Pricing Table Plugin